Kütioru Keskus pakub taas koolilastele soodsat võimalust Kütiorgu suusatama tulla.

Suusapäeva eesmärgiks on propageerida liikumist värskes õhus ja anda edasi algteadmised mäesuusatamisest. Oodatud on ka need, kes juba oskavad suusatada.

Suusapäeva soodushind 30€ (tavahind 60€) sisaldab suusavarustust, mäepiletit, lõunasööki, suusaõpet.

Soovituslik õpilaste arv 10-36 (1 suurem klass või 2 väiksemat). Suusapäeval saavad osaleda lapsed alates neljandast klassist.

Õpetajatele on õppepäeval mäepilet, suusavarustus ja lõunasöök tasuta. Soovi korral on neil võimalik osaleda suusapäeval või lõõgastuda puhkekeskuse kohvikus.

Võru maakonna kõik kohalikud omavalitsused toetavad „LAPSED LIIKUMA“ projekti. Mõned kohalikud omavalitsused teevad lisasoodustust oma valla õpilastele.

Palume õpilastel panna selga mäesuusatamiseks sobilikud riided, soovitatavalt vee- ja tuulekindlad. Kiivri alla ei ole sobilik tutimüts.

Algõpe sisaldab ainult suusaõpet. Juhul kui õpilane oskab lumelauaga sõita on võimalik ka seda rentida.

Juhul kui klass otsustab suusatama mitte tulla, kuid mõned õpilased on siiski huvitatud, soovitame koolil kaasata kehalise kasvatuse õpetaja, kes paneb suusahuvilistest grupi kokku.

Suusapäeval jagatakse ka sooduskuponge, mida on võimalik edaspidi kasutada Kütioru keskuses. Eelmisel hooajal osales „LAPSED LIIKUMA“ programmis üle 2200 õpilase.

PDF printimiseks (lapsevanemale või lapsele)